Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kosztorysowanie robót budowlanych

Współczesne możliwości szybkiej wymiany materiałów drogą elektroniczną umożliwiają współpracę z inwestorami, zleceniodawcami z całego kraju, bez konieczności kontaktu osobistego. Wystarczy przesłać nam uzgodnione wcześniej materiały, a my odeślemy gotowe opracowania mailem, w postaci pliku, który może być czytany przez ogólnodostępne aplikacje. Może to być również plik oryginalny, do dalszej edycji, z rozszerzeniem .for, albo .ath. Na życzenie dostarczymy dokumentację na płycie CD, jak również w formie drukowanej.

 1. Specjalizujemy się w kompleksowym sporządzeniu kosztorysów, przedmiarów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych i konserwatorskich. Nasze usługi są skierowane do Inwestorów publicznych, biur projektowych, firm wykonawczych oraz osób prywatnych.
 2. Kosztorysy ofertowe, inwestorskie i powykonawcze wykonujemy w oparciu o pełną dokumentację techniczną lub przedmiar przesłany do nas w formie elektronicznej lub papierowej.
 3. Kosztorysy wykonujemy w formie elektronicznej ( ath lub pdf ) lub papierowej w oparciu o narzuty podane przez Zamawiającego lub zaproponowane przez nas.
 4. Wyceny dokonujemy w oparciu o programy do kosztorysowania, bazy cenowe Sekocenbud, cenniki producentów i oferty cenowe, które przekazujemy Zamawiającemu wraz z wykonanymi kosztorysami.
 5. Sporządzamy również kosztorysy do Zamówień Publicznych na bazie KNR i Sekocenbud, w oparciu o ceny średnie robocizny, materiałów i sprzętu oraz średnie narzuty kosztów ogólnych, kosztu zakupu i zysk, obowiązujące w regionie.
 6. Zapraszamy Biura Projektów i Inwestorów indywidualnych, którzy posiadają dokumentację projektową, a nie zlecili wcześniej kosztorysów do tej dokumentacji.
 7. Oferujemy kosztorysowanie robót budowlanych na prace remontowe i modernizacyjne w branży budowlanej, konserwatorskie, wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gazowe, wentylacyjne oraz elektrycznej i teletechniczne dla inwestorów zlecających nam wykonanie prac, a także dla Inwestorów, którzy prace chcą zlecić innej firmie.
 8. Rozliczenie wykonanych prac, bądź stopień zaawansowania realizacji zlecenia, na życzenie Inwestora, odbywa się na podstawie dokumentacji częściowej lub powykonawczej.
 9. Wykonujemy kosztorysy zawierające pełne nakłady materiałów i sprzętu wg KNR, składające się na cenę jednostkową kosztu wykonania prac, jak również uproszczone, w oparciu o cenę jednostkową.
 10. W opracowaniach stosujemy ceny rynkowe i kalkulacje indywidualne.

Dokumentacja przez nas przygotowana jest przejrzysta i zrozumiała nawet dla laika. Zawsze jednak służymy pomocą, by wyjaśnić zasady przygotowywania dokumentacji, sposobów ustalania cen jednostkowych oraz obowiązujących przepisy.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy wykonanie opracowań:

 • kosztorys inwestorski
 • kosztorys ofertowy
 • kosztorys powykonawczy
 • przedmiar robót
 • ZZK - zbiorcze zestawienie kosztów
 • OZK - orientacyjne zestawienie kosztów
 • WKI - wartość kosztorysowa inwestycji
 • ZKB - zestawienie kosztów budowy
 • weryfikacja, przecena kosztorysu
 • STWiORB - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych

Zajmujemy się kosztorysowaniem zarówno robót inwestycyjnych jak i remontowych.

Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami branżowymi, dla wygody naszych klientów usługi kosztorysowe możemy świadczyć kompleksowo, we wszystkich branżach.

 

Zamów wycenę kosztorysu

W celu zamówienia wyceny kosztorysu prosimy o wypełnienie formularza:

Po otrzymaniu zlecenia w ciągu 24h skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia propozycji cenowej. Po akceptacji ceny przystąpimy do pracy.

KOSZTORYSOWANIE
Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlaneSpecjalizujemy się w sporządzaniu kosztorysów ofertowych, inwestorskich i przedmiarów robót branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej.

PRZYGOTOWANIE INWESTYCJI
Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlane
Za Was przygotujemy inwestycje od etapu wstępnych analiz, przez przygotowanie
planu finansowego, po projekt i realizację.


NADZOROWANIE
Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlaneOferujemy państwu kierowanie budową oraz nadzór inwestycyjny, opierając się na przygotowaniu przedsięwzięcia przez jego realizację po sam odbiór techniczny, także na obiektach zabytkowych.
OPINIE, EKSPERTYZY
Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlaneNasi fachowcy wydadzą opinie na podstawie oględzin budynku i obiektu budowlanego, jego inwentaryzacji i po analizie dostępnej dokumentacji technicznej.

ostatnie realizacje

Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlane      Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlane

lokalizacja


ul. Poznańska 21/122
62-800 Kalisz
Polska

kontakt

+48 605 443 688

Kosztorysowanie kalisz, nadzór budowlany kalisz, opinie budowlane kalisz, projektowanie budynków kalisz, realizacje budynków kalisz, przeglądy okresowe kalisz, inżynier kontraktu kalisz, audyt energetyczny kalisz, kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlane, projektowanie budynków, realizacje budynków, przeglądy okresowe, inżynier kontraktu, audyt energetyczny