Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Posiadam uprawnienia :

     do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności konstrukcyjno - budowlanej na podstawie decyzji o stwierdzeniu przygotowania zawodowego - wydany przez wojewodę kaliskiego BN-109/62/80 z dnia 23.10.1980 r.

     do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej na podstawie decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych przez wojewodę wielkopolskiego nr 7131/90/P/2002 z dnia 28 maja 2002 r.

     w zakresie wykonywania prac projektowych i nadzorowania robót w specjalności konstrukcyjno budowlanej przy obiektach zabytkowych nieruchomych na podstawie zaświadczenia kwalifikacyjnego wydanego przez Państwową Służbę Ochrony Zabytków Oddział Wojewódzki w Kaliszu z dnia 12.061997 r. Wojewódzki Konserwator Zabytków.

 

                           

                            

                   

KOSZTORYSOWANIE
Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlaneSpecjalizujemy się w sporządzaniu kosztorysów ofertowych, inwestorskich i przedmiarów robót branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej.

PRZYGOTOWANIE INWESTYCJI
Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlane
Za Was przygotujemy inwestycje od etapu wstępnych analiz, przez przygotowanie
planu finansowego, po projekt i realizację.


NADZOROWANIE
Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlaneOferujemy państwu kierowanie budową oraz nadzór inwestycyjny, opierając się na przygotowaniu przedsięwzięcia przez jego realizację po sam odbiór techniczny, także na obiektach zabytkowych.
OPINIE, EKSPERTYZY
Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlaneNasi fachowcy wydadzą opinie na podstawie oględzin budynku i obiektu budowlanego, jego inwentaryzacji i po analizie dostępnej dokumentacji technicznej.

ostatnie realizacje

Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlane      Kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlane

lokalizacja


ul. Poznańska 21/122
62-800 Kalisz
Polska

kontakt

+48 605 443 688

Kosztorysowanie kalisz, nadzór budowlany kalisz, opinie budowlane kalisz, projektowanie budynków kalisz, realizacje budynków kalisz, przeglądy okresowe kalisz, inżynier kontraktu kalisz, audyt energetyczny kalisz, kosztorysowanie, nadzór budowlany, opinie budowlane, projektowanie budynków, realizacje budynków, przeglądy okresowe, inżynier kontraktu, audyt energetyczny